КОМУНІКАТИВНА ПЛАТФОРМА
ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ

ПРО НАС

КОМУНІКАТИВНА ПЛАТФОРМА
ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ 
МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ

Для подолання глибокої кризи, в якій опинилася Україна, суспільству необхідно брати на себе відповідальність та збільшувати активність у вирішенні проблемних питань своєї громади. Одним з факторів, який позитивно впливає на відповідні процеси є ресурсна підтримка місцевих ініціатив міжнародними організаціями-донорами за ключовими напрямами соціального і економічного розвитку регіону.

В Харківській області за підтримки міжнародних організацій за останні рокі було впроваджено ряд корисних програм з надання підтримки внутрішньо переміщеним особам, соціально вразливим верствам населення, проектів з розвитку громад регіону, енергозбереження та енергоефективності в закладах освіти та культури, протидії корупції та інші. Дуже важко переоцінити можливість залучення позабюджетних коштів на розвиток області.

Для підвищення ефективності впровадження проектів і програм та координації міжнародної допомоги розроблено онлайн-платформу, яка містить механізми обміну актуальною інформацією між представниками міжнародних організацій, центральних і місцевих органів влади та потенційних реципієнтів щодо стану впровадження проектів та програм на території України, а також нових напрямів діяльності та грантових пропозицій.

logo_mividrodgenn_3000logo

Портал створено у рамках проекту “Міжнародна допомога. Створення комунікативної платформи” Харківської обласної спілки “Молодіжні Ініціативи” та Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

На відповідному ресурсі розміщено інформацію про:

Консолідація зусиль міжнародних партнерських організацій, представників громад області, місцевих органів влади та місцевого самоврядування прискорить досягнення спільних цілей та забезпечить підтримку соціально-економічному розвитку регіону.

Онлайн-платформа GrantsLife дозволяє:

Запрошуємо Вас долучитися до комунікативної платформи, розширення її контенту та налагодження ефективної співпраці з усіма учасниками процесу впровадження проектів та програм у Харківській області.


Реєстрація

Вхід