КОМУНІКАТИВНА ПЛАТФОРМА
ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ

ПРОЕКТИ


Permalink to «Культура і креативність»

«Культура і креативність»

Дослідження та розвиток
з 2015 по 2018 рік
Не вказано
Фіз. Особа
Інше

Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» покликана забезпечити підтримку культурних та креативних секторів і збільшити їхній внесок у сталий гуманітарний та соціально-економічний розвиток в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні.


Permalink to Livelihood

Livelihood

Не вказано
Не вказано
Не вказано
Фіз. Особа
Харківська область

Проект “Livelihoods” стартував як проект з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб «Кар’єра для нового життя» з вересня 2015 року. Старт проекту відбувся у Харкові. На сьогодні географія та перелік послуг проекту суттєво розширились.


Permalink to Домашня опіка

Домашня опіка

Не вказано
Не вказано
Не вказано
Фіз. Особа
Харківська область

На базі фонду функціонує проект «Домашня опіка» для важко хворих, самотніх та осіб літнього віку, які через свій фізичний стан чи недуги постійно перебувають вдома.

Цільовою групою: є люди літнього віку, які обмежені в пересуванні, які не можуть самостійно забезпечити придбання медикаментів та медичну допомогу,


Permalink to Центр матері і дитини

Центр матері і дитини

Не вказано
Не вказано
Не вказано
Фіз. Особа
Харківська область

Проект “Центр матері і дитини” спрямований на надання допомоги одиноким матерям, вимушено переселеним із зони АТО, та потребуючим одиноким матерям, що проживають у Харкові й області оголошує набір бенефіціарів.

Метою проекту є створення належних умов для активної інтеграції одиноких матерів із неповнолітніми дітьми в соціальний та трудовий простір м.


Permalink to Зміцнення систем охорони здоров’я для забезпечення сталої відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні (Проект «ВІЛ-реформа у дії»)

Зміцнення систем охорони здоров’я для забезпечення сталої відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні (Проект «ВІЛ-реформа у дії»)

Не вказано
1 жовтня 2013 року – 30 вересня 2018 року
Не вказано
Фіз. Особа
Харківська область

Проект допомагає органам влади та громадянському суспільству України зменшити обсяги передачі ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику (ГНР), зокрема таких, як споживачі ін’єкційних наркотиків (СІН), працівники секс-бізнесу та чоловіки, які мають статеві стосунки з чоловіками. Проект підвищує якість послуг з протидії ВІЛ/СНІД, які спрямовані на СІН та їх статевих партнерів,


Permalink to Покращення послуг у сфері протидії ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні (RESPOND)

Покращення послуг у сфері протидії ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні (RESPOND)

Не вказано
15 червня 2012 року – 14 червня 2017 року
Не вказано
Фіз. Особа
Харківська область

Проект допомагає органам влади та громадянському суспільству України зменшити обсяги передачі ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику (ГНР), зокрема таких, як споживачі ін’єкційних наркотиків (СІН), працівники секс-бізнесу та чоловіки, які мають статеві стосунки з чоловіками.

Проект підвищує якість послуг з протидії ВІЛ/СНІД, які спрямовані на СІН та їх статевих партнерів,


Permalink to Ініціатива з протидії корупції та забезпечення фіскальної прозорості енергетичного сектору (проект «Прозора енергетика»)

Ініціатива з протидії корупції та забезпечення фіскальної прозорості енергетичного сектору (проект «Прозора енергетика»)

Не вказано
15 червня 2016 року – 14 грудня 2018 року
Не вказано
Фіз. Особа
Харківська область

Ініціатива з протидії корупції та забезпечення фіскальної прозорості енергетичного сектору (проект «Прозора енергетика») бореться з корупцією та підвищує рівень фіскальної прозорості енергетичного сектору України на основі розкриття, аналізу та оприлюднення тих видів інформації про його діяльність, що як правило є прихованими від суспільства. Проект є корисним для багатьох зацікавлених сторін,


Permalink to Муніципальна енергетична реформа в Україні (MERP)

Муніципальна енергетична реформа в Україні (MERP)

Не вказано
27 вересня 2013 року – 29 вересня 2017 року
Не вказано
Органи влади
Вся Україна

Метою проекту є зменшення та пом’якшення впливу викидів парникових газів в Україні, які є наслідком неналежного використання джерел енергії і, таким чином, забезпечити кращу енергетичну безпеку країни та економічне зростання.

В рамках проекту 1) підтримуватиметься удосконалення нормативно-правового середовища на забезпечення низьковуглецевого розвитку; 2) підтримуватимуться інвестиції у низьковуглецеві технології та засоби виробництва;


Permalink to Єдина громада

Єдина громада

Не вказано
9 вересня 2016 року – 18 вересня 2018 року
Не вказано
Фіз. Особа
Вся Україна

Програма «Єдина громада» має на меті подолати розмежування та сприяти розбудові єдності та довіри у тих територіальних громадах, які потерпіли від конфлікту в Україні. Її заходи також передбачають залучення основних впливових учасників – таких, як керівники місцевих органів влади, працівники ЗМІ, громадські активісти тощо. Програма працюватиме у 12 визначених громадах Харківської,


Permalink to Удосконалення психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення України, постраждалого від конфлікту

Удосконалення психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення України, постраждалого від конфлікту

Не вказано
1 вересня 2015 року – 31 серпня 2017 року
Не вказано
Фіз. Особа
Вся Україна

Проект забезпечує надання належної та своєчасної психосоціальної підтримки постраждалим від конфлікту на сході України, підвищуючи рівень координування та обміну інформацією між організаціями громадського сектору та державними органами-виконавцями послуг, а також забезпечуючи розширення діапазону та підвищення якості задоволення потреб у сфері охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.