КОМУНІКАТИВНА ПЛАТФОРМА
ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ
Permalink to Відбувся семінар-тренінг з питань підготовки та результативних подач заявок на участь у програмах міжнародної технічної допомоги

Відбувся семінар-тренінг з питань підготовки та результативних подач заявок на участь у програмах міжнародної технічної допомоги

11 січня 2017 року представники Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації спільно з доцентом кафедри соціальної та гуманітарної політики Харківського РІ НАДУ при Президентові України Кулінічем Олегом Васильовичем провели виїзний семінар – тренінг на тему: «Підготовка та результативна подача заявок на участь у програмах міжнародної технічної допомоги», у якому взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови територіальних громад та керівники служб району.

Метою тренінгу було надання учасникам необхідних знань та навичок для ефективного залучення та управління міжнародною технічною допомогою та іншими джерелами доступних в Україні небюджетних коштів.

Учасники заходу отримали знання щодо:

  • основ фандрейзингу;
  • підготовки грантових проектів;
  • особливостей залучення державних службовців до проектної роботи;
  • особливостей впровадження проектів органами влади;
  • управління грантовими проектами;
  • підготовки фінансових та описових звітів для донорів;
  • проведення оцінки донорських програм.

Під час тренінгу учасники обговорили помилки та ризики впровадження грантових проектів в Україні, отримали рекомендації для впровадження проектів у регіоні, а також практичні навики з підготовлення проектних заявок до будь-якої із донорських організацій.