КОМУНІКАТИВНА ПЛАТФОРМА
ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ
Permalink to Он-лайн курс «НАПИСАННЯ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК»

Он-лайн курс «НАПИСАННЯ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК»

В рамках Програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» запрошуємо пройти он-лайн курс «НАПИСАННЯ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК».

Цей курс із трьох лекцій допоможе менеджерам культури готувати успішні проектні пропозиції, а отже отримувати гроші на реалізацію своїх проектів. Після проходження курсу ви зможете визначати цілі проекту, завдання та очікувані результати, знаходити партнерів і розробляти якісні заявки.

Курс проводить Магда Красовська-Іграс, тренер із написання проектних заявок та складання бюджетів із понад 12-річним досвідом.

Тематика лекцій:

  • ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО НАПИСАННЯ ГАРНОЇ ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ?
  • ЯК ВИЗНАЧИТИ ПРОБЛЕМИ, МЕТУ ПРОЕКТУ, ЗАГАЛЬНІ ЗАВДАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ?
  • «ЗАПОВІДІ» ДЛЯ НАПИСАННЯ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат, відповівши на питання тесту. Сертифікат надається в електронному вигляді англійською.

Пройти курс «НАПИСАННЯ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК»

 


Довідка. Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» покликана забезпечити підтримку культурних та креативних секторів і збільшити їхній внесок у сталий гуманітарний та соціально-економічний розвиток в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні.

Програма розрахована на три роки – з 2015 по 2018. Бюджет становить 4,2 мільйони євро. За результатами проведення тендеру Європейським Союзом для реалізації Програми було обрано консорціум під керівництвом Британської Ради у партнерстві з Фондом Сорос-Молдова, Національним центром культури в Польщі і Ґете-Інститутом.

В рамках прогами доступні наступні онлайн курси: