КОМУНІКАТИВНА ПЛАТФОРМА
ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ
Permalink to Черговий проект ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” реалізований у центрі майбутньої об’єднаної Шипуватської громади

Черговий проект ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” реалізований у центрі майбутньої об’єднаної Шипуватської громади

Вже дев’ять років поспіль громади Великобурлуцького району беруть активну участь у реалізації мікропроектів, що впроваджуються в Україні у рамках спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ). Починаючи з 2007 року, на Великобурлуччині вже реалізовано 19 мікропроектів на загальну суму 2801318 грн.

У третій фазі Проекту, яка тривала у 2015-2016 роках, Першогнилицька, Григорівська, Вільхуватська та Шипуватська громади обрали напрямками реалізації мікропроекти, спрямовані на енергозбереження (заміна вікон у навчально-виховних комплексах) та розвиток соціальної інфраструктури. Фінансова підтримка Європейського Союзу та ПРООН складає 65% загальної вартості мікропроекту, 30% коштів спрямовує місцевий бюджет, а 5% – кошти громади.

Урочистості з нагоди реалізації одного з таких мікропроектів «Покращення медичних послуг в амбулаторії загальної практики сімейної медицини» відбулися сьогодні у селі Шипувате. За ініціативою громадської організації «Шипшина» для сільської амбулаторії було придбано обладнання стоматологічного кабінету, портативний кардіограф та вимірювач очного тиску. Загальна вартість проекту становить 195206 грн.

В урочистому заході взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Слиш, голова районної ради Олександра Жиліна, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Нестайко, координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Харківській області Галина Чала, завідувач сектору економіки РДА та керівник районного ресурсного центру Ольга Андрущенко, Шипуватський сільський голова Валентина Іванова, голова громадської організації «Шипшина» Тамара Липчанська.

Джерело: http://velykoburluk-rda.kh.gov.ua/news/227/41123