КОМУНІКАТИВНА ПЛАТФОРМА
ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ

ЗАХОДИ


Permalink to Обласний етап “Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку”

Обласний етап “Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку”

1 березня 2017 року у Харкові буде проведено обласний етап “Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку”. До участі запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнес асоціацій, засобів масової інформації, а також волонтери, благодійники та донори.

Проведення форуму дозволить молоді долучитись до формування та реалізації державної політики у галузі створення сприятливих умов для діяльності волонтерів та волонтерських організацій,


Permalink to Програма розвитку ООН запрошує повчитися, подумати та подискутувати про декларації чиновників та врегулювання конфлікту інтересів.

Програма розвитку ООН запрошує повчитися, подумати та подискутувати про декларації чиновників та врегулювання конфлікту інтересів.

10-13 квітня 2017 року Програма розвитку ООН запрошує повчитися, подумати та подискутувати про декларації чиновників та врегулювання конфлікту інтересів. Якщо Ви маєте активну позицію та займаєтесь громадською діяльністю в одному із регіонів України, Третя антикорупційна школа ПРООН саме для Вас!

Зареєструватися для участі в заході можна за посиланням: https://goo.gl/forms/YiKlkOplfwLtrqJy2

Участь у заході безкоштовна.


Permalink to Семінар «Елементарна податкова звітність НУО для початківців»

Семінар «Елементарна податкова звітність НУО для початківців»

22 лютого 2017 р. в Харкові пройде практичний семінар «Елементарна податкова звітність НУО для початківців». На ньому буде надано вичерпні відповіді на питання «Які звіти й у які строки подають звітність громадські об’єднання та благодійні організації в державні органи?», показано приклади та надано бланки/форми.

Запрошуються ті,


Permalink to Інформаційна сесія щодо умов участі у Проекті «Гранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО»

Інформаційна сесія щодо умов участі у Проекті «Гранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО»

Департамент з підвищення конкурентоспроможності ХОДА та БФ «Карітас України» запрошують представників комерційних підприємств будь-якої організаційно-правової форми (окрім державних, комунальних і неприбуткових організацій), а також фізичних осіб – підприємців Харківської області прийняти участь в інформаційній сесії щодо Проекту «Гранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО».


Permalink to Інформаційна сесія щодо умов отримання міні-грінтів для покращення соціальних послуг у громаді

Інформаційна сесія щодо умов отримання міні-грінтів для покращення соціальних послуг у громаді

Менеджмент Програми міні-грантів для покращення соціальних послуг у громаді (Чугуїв) здійснює громадська організація «Харківський інститут соціальних досліджень», яка і буде укладати контракти із переможцями конкурсу.

З метою надання відповідей потенційним отримувачам грантів, Проект організує консультативний семінар, де пояснюватиме процедуру та вимоги щодо підготовки заявки та реалізації грантів.


Permalink to Форум «Ефективне управління ресурсами видобувних регіонів»

Форум «Ефективне управління ресурсами видобувних регіонів»

16 лютого 2017 року в місті Харків відбудеться Форум «Ефективне управління ресурсами видобувних регіонів».

Форум проводиться з метою ініціювання активного обговорення екологічних проблем регіонів, пов’язаних з діяльністю видобувних компаній та використання механізмів EITI для їх вирішення. До участі у заході залучаються представники органів державної влади,


Permalink to Тренінг з моніторингу прав дітей

Тренінг з моніторингу прав дітей

Команда ХІСД разом з ЮНФСЕФ та Офісом Уповноваженого ВР з прав людини починає моніторинг прав дитини. До участі у тренінгу запрошуються представники громадськості з Харківської, Полтавської, Одеської, Запорізької, Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей, які мають бажання у подальшому здійснювати моніторинг у своєму регіоні.

Тема дотримання прав дитини є однією з найважливіших,


Permalink to Семінар із розвитку бізнесу у сфері креативних індустрій для ВПО

Семінар із розвитку бізнесу у сфері креативних індустрій для ВПО

Центр культурного менеджменту за фінансування Європейського Союзу в межах проекту «Містки громадської активності» оголошує прийом заявок на участь у триденному семінарі з культурних та креативних індустрій на тему «Як створити і розвинути бізнес у сфері культурних та креативних індустрій?».

Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з Львівської,


Permalink to Broadcast and Video Exhibition 2017

Broadcast and Video Exhibition 2017

Інформуємо, що з 28 лютого по 2 березня 2017 року у м. Лондон відбудеться Міжнародна виставка відео та мережевого обладнання 2017 (Broadcast and Video Exhibition 2017). Сайт заходу: www.bvexpo.com

Спеціалізація виставки: ІТ продукція, відео обладнання, оснащення для мереж.

За 20- річну історію проведення виставка перетворилася у світову подію,


Permalink to Інформаційна онлайн-сесія щодо конкурсу проектів МФ «Відродження»

Інформаційна онлайн-сесія щодо конкурсу проектів МФ «Відродження»

Європейська програмна Ініціатива МФ «Відродження» у співпраці з ІСАР «Єднання» та за фінансової підтримки Європейського Союзу запрошує долучитися до інформаційної онлайн-сесії щодо оголошеного конкурсу проектів «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах». Інформаційна сесія має на меті представити умови конкурсу проектів субгрантингу та відбудеться 18 січня 2017 року о 12:00.